ALLISON board firmy PilloPak w ofercie naszej firmy

Mamy zaszczyt poinformować, iż naszą ofertę rozszerzamy o sprzedaż rewelacyjnego materiału ALLISON board firmy PilloPak. Materiał ten, wytrzymalszy od tradycyjnej struktury "plastra miodu", idealnie nadaje się do produkcji standów, display'ów i stoisk targowych. Allison board po wycięciu nie ulega zniekształceniom, a jego idealnie gładka powierzchnia świetnie nadaje się do zadruku. Materiał dostępny jest zakresie grubości 5-30 mm, a maksymalny rozmiar płyty to 200 x 305 cm.

 

Targi FESPA 2015

Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie stoiska firmy ESKO w ramach targów FESPA i udział w obchodach 50-lecia KONGESBERGA. Już od 50 lat plotery Kongsberg pomagają klientom na całym świecie rozwijać z sukcesem swój biznes w wielu gałęziach gospodarki! Na naszej ekspozycji mieli Państwo okazję zapoznać się na żywo z możliwościami ploterów Kongsberg C64 oraz Kongsberg V20, a także z pakietami oprogramowania do projektowania i przygotowania produkcji w branży Sign&Display.

Data: 18-22 maja 2015 | Miejsce: Hala 6, Stoisko R50

Ile stołów Kongsberg zostało zainstalowanych na całym świecie?
Zapraszamy do udziału w specjalnej zabawie-konkursie próbując zgadnąć ile ploterów Kongsberg zostało zainstalowanych na całym świecie od 1965 roku. Do wygrania liczne nagrody!

Weź udział w konkursie!

 

DM System na targach RemaDays 2015

W opinii naszych handlowców impreza bardzo się udała. W jej trakcie nawiązano wiele nowych kontaktów, które powinny w niedalekiej przyszłości zaowocować wzrostem sprzedaży systemów firmy ESKO i umocnieniem pozycji lidera na polskim rynku w kategorii dostawców ploterów tnących. Na naszym stoisku miała miejsce polska premiera plotera tnącego dedykowanego dla branży reklamowej marki Kongsberg model V20. Przez całą imprezę ploter wycinał lub frezował próbki różnych materiałów, co spotkało się z dużym zainteresowaniem zwiedzających. Wszechstronny ploter Kongsberg V20 wyposażony jest m.in. w głowicę frezującą, tak więc można na nim oprócz cięcia i bigowania lekkich i cienkich materiałów reklamowych, obrabiać również ciężkie płyty tworzyw sztucznych czy drewnopochodnych. Ponadto można go wyposażyć w specjalny nóż do cięcia po obrysie tkanin takich jak flagi bandery siatki itp.

 

Zapraszamy na targi RemaDays 2015

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na naszą ekspozycję w ramach targów RemaDays w Warszawie. Na naszym stoisku będą mieli Państwo okazję wziąć udział w polskiej premierze plotera tnącego KONGSBERG V20 dedykowanego dla branży Sign&Display. Dodatkowo będzie też można zapoznać się z bliska z pakietem oprogramowania firmy ESKO do projektowania i przygotowania produkcji w firmach branży opakowaniowej i reklamowej. Zapraszamy w dniach 4-6 lutego 2015. Warszawskie Centrum EXPO XXI, Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14.
Nasze stoisko B4, hala 4. Wstęp na imprezę bezpłatny po zarejestrowaniu się na stronie www.remadays.com przy pomocy kodu zaproszenia RDW 041.

 

Używane plotery Kongsberg

Obecnie nie posiadamy używanych ploterów Kongsberg

Jeżeli chcesz zostać natychmiast poinformowany, gdy taki ploter pojawi się w naszej ofercie to prześlij do nas informacje jaki ploter jest w Twoim zainteresowaniu

  • format
  • przeznaczenie (np. tworzywa, tektura falista/lita)

email : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

tel. 693 977 407

 

Modern Packaging 2014

W dniach 2-4 czerwca 2014 w Centrum Hotelowo-Konferencyjnym BOSS w Warszawie odbyła się kolejna edycja konferencji "Modern Packaging" organizowanej przez firmę Movida.
Impreza zgromadziła prawie 50 gości związanych z branżą opakowaniową, między innymi przedstawicieli największych koncernów z branży FMCG (Pepsico, Maspex, Cussons), sieci handlowych (JeronimoMartins, Lidl), agencji brand designerskich (Soul&Mind, SaltPepper), i producentów opakowań (Mondi Packaging, TFP, Stenquist). Wśród uczestników, w konferencji brał też udział nasz przedstawiciel - p. Jacek Napruszewski. Jego odczyt pt. "Nowoczesne narzędzia do zarządzania projektowaniem opakowań", cieszył się sporym zainteresowaniem audytorium.  W trakcie konferencji udało się nawiązać kilka interesujących kontaktów biznesowych i spopularyzować wśród polskich klientów markę naszego partnera, firmy Esko.

Nowoczesne narzędzia do zarządzania projektowaniem opakowań - prezentacja PowerPoint (61 MB)

 

FESPA Digital 2014

Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie ekspozycji firmy ESKO w ramach targów FESPA Digital, które odbyły się w Monachium w dniach 20-23 maja 2014. Na naszym stoisku (B2-238) miała miejsce premiera dwóch nowych modeli ploterów Kongsberg: wielkoformatowego modelu Kongsberg C64 o szerokości 3200mm!!! oraz  ekonomicznego plotera Kongsberg V. Mieli Państwo okazję przetestować na żywo możliwości tych ploterów wraz z najnowszą wersją oprogramowana i-cut, a także zapoznać się z premierową wersją pakietu oprogramowania Esko Suite 14 oraz ArtiosCAD 14.

 

Światowa PREMIERA: Kongsberg V - FESPA 2014

Na zbliżających się targach FESPA zostanie po raz pierwszy zaprezentowany ploter Kongsberg V.

Konfiguracja oprócz standardowych narzędzi do cięcia i bigowania będzie zawierać frezarkę 1kW oraz kamerę i-cut!

Cena tego modelu będzie znacząco niższa od serii XN !!!

W sprawie szczegółów prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

 

Nowość! Kongsberg VL

W naszej ofercie jest dostępna nowa seria ploterów - Kongsberg VL. Plotery tej serii są przeznaczone głównie do wykonywania tradycyjnych prototypów oraz pracy z nietypowymi materiałami. Głównym atutem tej serii jest cena znacząco niższa od serii XN. W sprawie szczegółów prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Kongsberg VL

 

DM System na targach RemaDays

Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszej ekspozycji w ramach targów RemaDays w Warszawie. Na naszym stoisku mieli Państwo okazję przetestować na żywo możliwości plotera tnącego marki KONGSBERG XE-10. Dodatkowo można było zapoznać się z bliska z pakietem oprogramowania firmy ESKO do projektowania i przygotowania produkcji w firmach branży opakowaniowej i reklamowej.

Dziękujmy również za uwagę podczas prelekcji "Cyfrowa Produkcja Reklam POP - Krótka analiza rynku", która odbyła się dnia 5 lutego 2014 (środa) o godz. 12.00. Nasza prezentacja była częścią RemaCongress, cyklu szkoleń i prezentacji odbywających się podczas Targów RemaDays Warsaw 2014

 

Nowość : Kongsberg C

Z początkiem nowego roku pojawi się długo oczekiwany Kongsberg o szerokości trawersu 3200 m . Kongsberg C będzie dostępny w dwóch wariantach 3,2 x 1,6 m oraz 3,2 x 3,2 m. Prędkość cięcia wynosi nadal 100m/min pomimo tak szerokiego trawersu!  więcej informacji...

Kongsberg C64

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 5
Joomla SEO by AceSEF