Zapraszamy na targi RemaDays 2015

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na naszą ekspozycję w ramach targów RemaDays w Warszawie. Na naszym stoisku będą mieli Państwo okazję wziąć udział w polskiej premierze plotera tnącego KONGSBERG V20 dedykowanego dla branży Sign&Display. Dodatkowo będzie też można zapoznać się z bliska z pakietem oprogramowania firmy ESKO do projektowania i przygotowania produkcji w firmach branży opakowaniowej i reklamowej. Zapraszamy w dniach 4-6 lutego 2015. Warszawskie Centrum EXPO XXI, Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14.
Nasze stoisko B4, hala 4. Wstęp na imprezę bezpłatny po zarejestrowaniu się na stronie www.remadays.com przy pomocy kodu zaproszenia RDW 041.

 

Używane plotery Kongsberg

Obecnie nie posiadamy używanych ploterów Kongsberg

Jeżeli chcesz zostać natychmiast poinformowany, gdy taki ploter pojawi się w naszej ofercie to prześlij do nas informacje jaki ploter jest w Twoim zainteresowaniu

  • format
  • przeznaczenie (np. tworzywa, tektura falista/lita)

email : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

tel. 693 977 407

 

Modern Packaging 2014

W dniach 2-4 czerwca 2014 w Centrum Hotelowo-Konferencyjnym BOSS w Warszawie odbyła się kolejna edycja konferencji "Modern Packaging" organizowanej przez firmę Movida.
Impreza zgromadziła prawie 50 gości związanych z branżą opakowaniową, między innymi przedstawicieli największych koncernów z branży FMCG (Pepsico, Maspex, Cussons), sieci handlowych (JeronimoMartins, Lidl), agencji brand designerskich (Soul&Mind, SaltPepper), i producentów opakowań (Mondi Packaging, TFP, Stenquist). Wśród uczestników, w konferencji brał też udział nasz przedstawiciel - p. Jacek Napruszewski. Jego odczyt pt. "Nowoczesne narzędzia do zarządzania projektowaniem opakowań", cieszył się sporym zainteresowaniem audytorium.  W trakcie konferencji udało się nawiązać kilka interesujących kontaktów biznesowych i spopularyzować wśród polskich klientów markę naszego partnera, firmy Esko.

Nowoczesne narzędzia do zarządzania projektowaniem opakowań - prezentacja PowerPoint (61 MB)

 

FESPA Digital 2014

Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie ekspozycji firmy ESKO w ramach targów FESPA Digital, które odbyły się w Monachium w dniach 20-23 maja 2014. Na naszym stoisku (B2-238) miała miejsce premiera dwóch nowych modeli ploterów Kongsberg: wielkoformatowego modelu Kongsberg C64 o szerokości 3200mm!!! oraz  ekonomicznego plotera Kongsberg V. Mieli Państwo okazję przetestować na żywo możliwości tych ploterów wraz z najnowszą wersją oprogramowana i-cut, a także zapoznać się z premierową wersją pakietu oprogramowania Esko Suite 14 oraz ArtiosCAD 14.

 

Światowa PREMIERA: Kongsberg V - FESPA 2014

Na zbliżających się targach FESPA zostanie po raz pierwszy zaprezentowany ploter Kongsberg V.

Konfiguracja oprócz standardowych narzędzi do cięcia i bigowania będzie zawierać frezarkę 1kW oraz kamerę i-cut!

Cena tego modelu będzie znacząco niższa od serii XN !!!

W sprawie szczegółów prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

 

Nowość! Kongsberg VL

W naszej ofercie jest dostępna nowa seria ploterów - Kongsberg VL. Plotery tej serii są przeznaczone głównie do wykonywania tradycyjnych prototypów oraz pracy z nietypowymi materiałami. Głównym atutem tej serii jest cena znacząco niższa od serii XN. W sprawie szczegółów prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Kongsberg VL

 

DM System na targach RemaDays

Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszej ekspozycji w ramach targów RemaDays w Warszawie. Na naszym stoisku mieli Państwo okazję przetestować na żywo możliwości plotera tnącego marki KONGSBERG XE-10. Dodatkowo można było zapoznać się z bliska z pakietem oprogramowania firmy ESKO do projektowania i przygotowania produkcji w firmach branży opakowaniowej i reklamowej.

Dziękujmy również za uwagę podczas prelekcji "Cyfrowa Produkcja Reklam POP - Krótka analiza rynku", która odbyła się dnia 5 lutego 2014 (środa) o godz. 12.00. Nasza prezentacja była częścią RemaCongress, cyklu szkoleń i prezentacji odbywających się podczas Targów RemaDays Warsaw 2014

 

Nowość : Kongsberg C

Z początkiem nowego roku pojawi się długo oczekiwany Kongsberg o szerokości trawersu 3200 m . Kongsberg C będzie dostępny w dwóch wariantach 3,2 x 1,6 m oraz 3,2 x 3,2 m. Prędkość cięcia wynosi nadal 100m/min pomimo tak szerokiego trawersu!  więcej informacji...

Kongsberg C64

 

Dni Otwarte 2013 za nami

Podczas drugiej edycji tej dwudniowej imprezy naszą firmę odwiedziło wielu klientów zainteresowanych cyfrową produkcją Sign & Display. Oprócz przetestowania możliwości plotera UV Océ Arizona 480 GT oraz plotera tnąco-frezującego Kongsberg XL22 odwiedzający mieli okazję zaznajomić się z oprogramowaniem ArtiosCAD 12 i i-Cut Layout.

 

Dni Otwarte w DM System 2013

oce arizona

W dniach 23-24 października firma DM System wraz z firmą OCE Canon ma przyjemność zaprosić Państwa do swojej siedziby na prezentację na żywo kompletnego systemu do cyfrowej produkcji reklam POS/POD. Podczas naszych prezentacji będzie można przetestować ploter UV Océ Arizona 480 GT - drukujący w technologii zmiennej kropli oraz ploter tnąco-frezujący marki Kongsberg XL22 oraz oprogramowanie ArtiosCAD i i-CUT Layout.

Więcej informacji oraz zgłoszenia udziału w spotkaniu:
tel.: 12 429 57 33, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Więcej…
 

ArtiosCAD 12.1 już dostępny !

Dostępna jest nowa wersja programu ArtiosCAD. Najnowsza wersja zawiera między innymi nowe standardy standów, export animacji do interaktywnego PDF`a, dodatkowe narzędzia w 2D uławiające projektowanie i jest oczywiście również w języku polskim.

ArtiosCAD standard

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 5
Joomla SEO by AceSEF