Światowa PREMIERA: Kongsberg V - FESPA 2014

Na zbliżających się targach FESPA zostanie po raz pierwszy zaprezentowany ploter Kongsberg V.

Konfiguracja oprócz standardowych narzędzi do cięcia i bigowania będzie zawierać frezarkę 1kW oraz kamerę i-cut!

Cena tego modelu będzie znacząco niższa od serii XN !!!

W sprawie szczegółów prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

 
Nowość! Kongsberg VL

W naszej ofercie jest dostępna nowa seria ploterów - Kongsberg VL. Plotery tej serii są przeznaczone głównie do wykonywania tradycyjnych prototypów oraz pracy z nietypowymi materiałami. Głównym atutem tej serii jest cena znacząco niższa od serii XN. W sprawie szczegółów prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Kongsberg VL

 
DM System na targach RemaDays

Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszej ekspozycji w ramach targów RemaDays w Warszawie. Na naszym stoisku mieli Państwo okazję przetestować na żywo możliwości plotera tnącego marki KONGSBERG XE-10. Dodatkowo można było zapoznać się z bliska z pakietem oprogramowania firmy ESKO do projektowania i przygotowania produkcji w firmach branży opakowaniowej i reklamowej.

Dziękujmy również za uwagę podczas prelekcji "Cyfrowa Produkcja Reklam POP - Krótka analiza rynku", która odbyła się dnia 5 lutego 2014 (środa) o godz. 12.00. Nasza prezentacja była częścią RemaCongress, cyklu szkoleń i prezentacji odbywających się podczas Targów RemaDays Warsaw 2014

 
Nowość : Kongsberg C

Z początkiem nowego roku pojawi się długo oczekiwany Kongsberg o szerokości trawersu 3200 m . Kongsberg C będzie dostępny w dwóch wariantach 3,2 x 1,6 m oraz 3,2 x 3,2 m. Prędkość cięcia wynosi nadal 100m/min pomimo tak szerokiego trawersu!  więcej informacji...

Kongsberg C64

 
Dni Otwarte 2013 za nami

Podczas drugiej edycji tej dwudniowej imprezy naszą firmę odwiedziło wielu klientów zainteresowanych cyfrową produkcją Sign & Display. Oprócz przetestowania możliwości plotera UV Océ Arizona 480 GT oraz plotera tnąco-frezującego Kongsberg XL22 odwiedzający mieli okazję zaznajomić się z oprogramowaniem ArtiosCAD 12 i i-Cut Layout.

 
Dni Otwarte w DM System 2013

oce arizona

W dniach 23-24 października firma DM System wraz z firmą OCE Canon ma przyjemność zaprosić Państwa do swojej siedziby na prezentację na żywo kompletnego systemu do cyfrowej produkcji reklam POS/POD. Podczas naszych prezentacji będzie można przetestować ploter UV Océ Arizona 480 GT - drukujący w technologii zmiennej kropli oraz ploter tnąco-frezujący marki Kongsberg XL22 oraz oprogramowanie ArtiosCAD i i-CUT Layout.

Więcej informacji oraz zgłoszenia udziału w spotkaniu:
tel.: 12 429 57 33, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Więcej…
 
ArtiosCAD 12.1 już dostępny !

Dostępna jest nowa wersja programu ArtiosCAD. Najnowsza wersja zawiera między innymi nowe standardy standów, export animacji do interaktywnego PDF`a, dodatkowe narzędzia w 2D uławiające projektowanie i jest oczywiście również w języku polskim.

ArtiosCAD standard

 
DM System na konferencji "Tektura falista"

W dniu 12 VI 2013 nasza firma uczestniczyła w charakterze współorganizatora w konferencji "Tektura falista", która odbyła się w hotelu Ambasador w Łodzi. W konferencji uczestniczyło ponad 80 zaproszonych gości z największych polskich przedsiębiorstw branży opakowaniowej. Nasza firma wspólnie z firmą Esko przedstawiła dla publiczności prezentację oprogramowania ArtiosCAD Enterprise.

ArtiosCAD Enterprise - prezentacja PowerPoint (89 MB)

 
DM System na targach Packaging Innovations

Na utrzymanym w wiosennych kolorach stoisku naszej firmy, zwiedzający mieli okazję zapoznać się z najnowszymi produktami firmy ESKO, tj. modelem plotera Kongsberg XN22 oraz pakietem oprogramowania ESKO Suite 12. Nasza firma uczestniczyła również w towarzyszących targom warsztatach LearnShops z prezentacją oprogramowania WebCenter.  Warto dodać, że prezentowany na stoisku ploter XN 22 został sprzedany firmie Model Opakowania z Biłgoraja. Nasze stoisko cieszyło się dużym "wzięciem" i prezentację na żywo pracy plotera śledziło wiele osób zwiedzających targi. Ogólnie uczestnictwo w tej imprezie należy uznać za udane, w trakcie jej trwania odwiedziło nas ponad 100 potencjalnych klientów.

Podczas tegorocznych targów nasze stoisko odwiedziła również ekipa filmowa telewizji TV EDUSAT realizując materiał poświęcony możliwościom plotera Kongsberg XN22.

Do pobrania prezentacja w PowerPoint: Oprogramowanie WebCenter - platforma komunikacyjna do projektowania opakowań w chmurze

 
Nasza prezentacja podczas Rema Congres


Dziękujemy wszystkim uczestnikom konferencji Rema Congres za udział w naszej prezentacji pt. "System do projektowania i cyfrowej produkcji reklam POS/POD firmy Esko", podczas której słuchacze mogli zapoznać się z oprogramowaniem ArtiosCAD, i-cut Suite, Store Visualiser oraz ofertą najnowocześniejszych ploterów tnąco-bigujących marki Kongsberg.
Do pobrania prezentacja w PowerPoint: System do projektowania i cyfrowej produkcji reklam POS/POD firmy Esko (20 MB)

 
Finansowanie 0%

Trwa promocja "FINANSOWANIE 0%" na zakup oprogramowania firmy ESKO. W sprawie szczegółów skontaktuj się z naszym działem handlowym.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 5
Joomla SEO by AceSEF