Pierwsza w Polsce instalacja plotera Kongsberg XP 44

Werner Kenkel to przedsiębiorstwo, które swoją działalność prowadzi od 1979 roku. Ponad trzydziestoletnie doświadczenie stawia firmę w ścisłej czołówce producentów tektury i opakowań na rynku polskim i europejskim.
Firma od wielu lat użytkowała ploter Kongsberg XL do wycinania prototypów opakowań i plotowania siatek wykrojników. Rosnące potrzeby w tym zakresie skłoniły firmę do inwestycji w najnowszy model plotera Kongsberg XP 44. Wybór był oczywisty z uwagi na niezawodność oraz najwyższą jakość pracy, jakie prezentował poprzedni ploter. Dzięki tej inwestycji zakład może wykonywać do kilkuset prototypów dziennie, co nie byłoby możliwe z wykorzystaniem innego plotera.

 

Instalacja Kongsberga XL 22 w Drukarni Ellert

Drukarnia Ellert, w Wiązownej k. Warszawy, to nowoczesna, z długoletnią tradycją i doświadczeniem drukarnia specjalizująca się w produkcji opakowań z kartonu i tektury oraz przestrzennych elementów reklamowych takich jak standy i ekspozytory.
Pod koniec kwietnia firma Ellert powiększyła swój park maszynowy o ploter Kongsberg XL 22, wyposażony w najmocniejszą z dostępnych głowic - PowerHead (siła nacisku na materiały do 500N) - która umożliwia obróbkę pełnego zakresu tektur falistych (łącznie z tekturą siedmiowarstwową) jak i litych.
Ploter wykorzystywany jest do wycinania prototypów i krótkich serii opakowań. W skład systemu wchodzi również oprogramowanie do profesjonalnego projektowania opakowań ArtiosCAD firmy EskoArtwork, które w połączeniu z ploterem Kongsberg tworzy kompletny system produkcyjny pozwalający na kompleksową obsługę klientów.

 

ArtiosCAD-a 7.4!

Już jest dostępny ArtiosCAD 7.4 PL! Najnowsza wersja między innymi posiada możliwość składania w trójwymiarze krzywych big, a także istnieje możlwiość eksportu projektu do trójwymiarowego formatu PDF. Wersja ArtiosCAD-a 7.4 jest w polskiej wersji językowej. Tłumaczenia dokonała firma DM System. Nowością jest również wprowadzenie jednego zbiorczego projektu dla opakowania. Dzięki tej opcji otwarcie pojedynczego projektu np. standu skutkuje wyświetleniem wszystkich elementów z jakich składa się stand.

 

EuroReklama - relacja z targów

Na tegorocznych targach Euroreklama firma DM System przedstawiła absolutną nowość na polskim rynku - ploter tnąco-frezujący Kongsberg XP44. Plotery firmy EskoArtwork to niezmiennie najwszechstronniejsze i najbardziej innowacyjne plotery dostępne na rynku. Seria XP to najnowsza linia ploterów, których polska premiera odbyła się właśnie w Poznaniu.

Ploter wzbudził ogromne zainteresowanie nie tylko wśród zwiedzających, ale również wśród samych wystawców, którzy tłumnie odwiedzali stoisko firmy. Dlaczego? Kongsberg XP zaszokował przede wszystkim szybkością pracy. Jego prędkość to 100m/min i jest to pierwszy ploter, który może konkurować z klasycznym wykrojnikiem. Tym samym EskoArtwork wytyczyło po raz kolejny barierę dla konkurencyjnych rozwiązań.

Pierwszy w Polsce ploter Kongsberg XP44 zostanie zainstalowany w firmie Werner Kenkel.

 

Prezentacja Kongsberga XP

Serdecznie zapraszamy na prezentację najnowszego plotera Kongsberg XP na poznańskie targi EuroReklama, które odbędą się 10-12 marca 2010

Na stoisku DM System nr 29 w Hali 3A będą Państwo mogli zapoznać się z premierowym modelem XP w Polsce.

Plotery z serii XP oferują całkowicie nowy poziom wydajności. Seria skierowana jest do branży produkącej głównie z tektury falistej oraz dla firm, które potrzebują wykonać krótkie serie standów lub opakowań w najkrótszym czasie. Seria XP jest specjalnie zaprojektowana do ciągłej pracy 24 godziny na dobę.

 

Stoisko ZNAK-u

Na stoisku Wydawnictwa ZNAK podczas krakowskich Targów Książki można było zobaczyć oraz przetestować oryginalne tekturowe meble wykonane w całości przy użyciu oprogramowania ArtiosCAD oraz plotera Kongsberg (projekt oraz realizacja-DM System)

 

Instalacja Kongsberga XL w drukarni MKArt

Podwarszawska Drukarnia MKArt dołączyła do ekskluzywnego grona posiadaczy plotera Kongsberg XL. Ploter z najmocniejszą głowicą PowerHead przyspieszy etap projektowania i wdrożenia nowych produktów. Dodatkowo oprogramowanie ArtiosCAD usprawni projektowanie, kalkulacje oraz umożliwili wizualizacje dla Klienów.

Drukrania MKArt jest nowoczesną firmą nastawioną na kompleksową i rzetelną obsługę Klienta, atutami są wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra oraz nowoczesne maszyny. System Kongsberg stanowił będzie uzupełnienie już i tak bogatego parku maszynowego

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 5
Joomla SEO by AceSEF