EuroReklama - relacja z targów

Na tegorocznych targach Euroreklama firma DM System przedstawiła absolutną nowość na polskim rynku - ploter tnąco-frezujący Kongsberg XP44. Plotery firmy EskoArtwork to niezmiennie najwszechstronniejsze i najbardziej innowacyjne plotery dostępne na rynku. Seria XP to najnowsza linia ploterów, których polska premiera odbyła się właśnie w Poznaniu.

Ploter wzbudził ogromne zainteresowanie nie tylko wśród zwiedzających, ale również wśród samych wystawców, którzy tłumnie odwiedzali stoisko firmy. Dlaczego? Kongsberg XP zaszokował przede wszystkim szybkością pracy. Jego prędkość to 100m/min i jest to pierwszy ploter, który może konkurować z klasycznym wykrojnikiem. Tym samym EskoArtwork wytyczyło po raz kolejny barierę dla konkurencyjnych rozwiązań.

Pierwszy w Polsce ploter Kongsberg XP44 zostanie zainstalowany w firmie Werner Kenkel.

 
Prezentacja Kongsberga XP

Serdecznie zapraszamy na prezentację najnowszego plotera Kongsberg XP na poznańskie targi EuroReklama, które odbędą się 10-12 marca 2010

Na stoisku DM System nr 29 w Hali 3A będą Państwo mogli zapoznać się z premierowym modelem XP w Polsce.

Plotery z serii XP oferują całkowicie nowy poziom wydajności. Seria skierowana jest do branży produkącej głównie z tektury falistej oraz dla firm, które potrzebują wykonać krótkie serie standów lub opakowań w najkrótszym czasie. Seria XP jest specjalnie zaprojektowana do ciągłej pracy 24 godziny na dobę.

 
Stoisko ZNAK-u

Na stoisku Wydawnictwa ZNAK podczas krakowskich Targów Książki można było zobaczyć oraz przetestować oryginalne tekturowe meble wykonane w całości przy użyciu oprogramowania ArtiosCAD oraz plotera Kongsberg (projekt oraz realizacja-DM System)

 
Instalacja Kongsberga XL w drukarni MKArt

Podwarszawska Drukarnia MKArt dołączyła do ekskluzywnego grona posiadaczy plotera Kongsberg XL. Ploter z najmocniejszą głowicą PowerHead przyspieszy etap projektowania i wdrożenia nowych produktów. Dodatkowo oprogramowanie ArtiosCAD usprawni projektowanie, kalkulacje oraz umożliwili wizualizacje dla Klienów.

Drukrania MKArt jest nowoczesną firmą nastawioną na kompleksową i rzetelną obsługę Klienta, atutami są wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra oraz nowoczesne maszyny. System Kongsberg stanowił będzie uzupełnienie już i tak bogatego parku maszynowego

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 5
Joomla SEO by AceSEF