DeskPack

DeskPack

Pakiet profesjonalnych narzędzi wspierających wydajność, eliminujących błędy w formie pluginów dla dwóch najpopularniejszych programów graficznych

deskpack

Adobe Illustrator

Adobe Photoshop

 

PDF Import

Zapewnia prawidłową konwersję plików PDF pomiędzy Adobe Illustrator a edytorami graficznymi firmy Esko: ArtPro, PackEgde. Informacje odnośnie warstw, page box'ów, separacji zostaną prawidłowo zaimportowane, a wszystkie osadzone obrazy są automatycznie linkowane z plikiem żródłowym.

 

Preflight

Najskuteczniejsze narzędzie do weryfikacji pliku przed wypuszczeniem do druku. Wtyczka sprawdzi projekt pod względem rozdzielczości osadzonych obrazów, szerokości linii, przestrzeni kolorystycznych, osadzonych czcionek, w wyniku otrzymamy raport walidacji pliku.

 

BoostX

Plugin ułatwia zaznaczanie i wyrównywanie obiektów, wspiera obsługę kolorów dodatkowych i specjalnych użytych poza AI.

 

Dynamic Marks

Cała paleta znaczników drukarskich generowana w intuicyjny sposób. Kolor i pozycja marków dostosowywana do właściwości pliku. Wtyczka pozwala również dodać znaczniki tekstowe z informacjami dotyczącymi np. użytych kolorów, sposobu druku, podłoża.

 

Dynamik Barcodes

Generowanie kodów kreskowych w Adobe Illustrator jeszcze nigdy nie było łatwiejsze i bardziej profesjonalne. Szeroki zakres standardowych kodów kreskowych wraz z zaawansowanymi funkcjami np. dokładnego sprecyzowania parametrów kodu daje pewność że zostanie on wydrukowany prawidłowo. W najnowszej wersji dostępne także kody QR oraz mikro QR.

 

Image Extractor

Eksport osadzonych obrazków w pliku Adobe Illustrator z zachowaniem separacji. Po eksporcie automatycznie tworzone jest łącze do obrazka i możliwa jego edycja w innym edytorze graficznym.

 

Channel Mapping

Odwzorowanie kanałów z osadzonych lub linkowanych obrazów dla każdego tuszu używanego w dokumencie. Umożliwia edycję wyciągów barwnych w Illustratorze wszystkich powszechnie używanych formatów graficznych (TIFF, JPEG, PSD, DCS, EPS, PNG, GIF... )

 

Power Layout

Samodzielna aplikacja PowerLayout jest kompletnym rozwiązaniem do tworzenia układów typu Step & Repeat. Łatwo stworzymy layout gotowy do druku korzystając z projektu pośrednio z AI lub PDF.

 

Viewer

Doskonałe narzędzie do kontroli jakości opakowań za pomocą którego możemy wykryć jakość zalewek, symulować błędy spasowania lub przyrost punktu rastrowego bezpośrednio z poziomu AI.

 

Instant Trapper

Jedyne narzędzie na rynku za pomocą którego tak łatwo stworzymy zalewki. Przy jego użyciu utworzenie osobnej warstwy z zalewkami sprowadza się do zaznaczenia przynajmniej dwóch elementów graficznych.

 

Powertrapper

Technologia automatycznego tworzenia zalewek dzięki któremu wychwycimy wszystkie pary a następnie utworzymy osobną warstwę z zalewkami w kilka sekund całkowicie automatycznie. Aplikacja daje nieograniczone możliwości tworzenia szablonów jak również modyfikacji zalewek po ich utworzeniu bez ingerencji w orginalny plik.

 

Seamless Repeat

Narzędzie które pozwoli nam w bardzo prosty i szybki sposób tworzyć bezszwowe połączenie grafiki na obwodzie cylindra jak również po szerokości matrycy. Obsługa kopiowania wielokrotnego i pod kątem pozwoli zaprojektować wyszukane projekty do druku tapetowego.

 

Dynamic Panels

Tworzenie dynamicznych szablonów zawierających informacje odnośnie projektu. Informacje o użytych kolorach, czcionkach, osadzonych obrazkach lub ścieżkach plików źródłowych są wczytywane automatycznie.

 

White Underprint

Ten plugin pozwoli utworzyć osobną warstwę z białym poddrukiem za pomocą kilku kliknięć. Może być również wykorzystywany do tworzenia różnych warstw wykończeniowych typu lakiery i wytłoczenia.

 

Dowiedz się więcej na stronie producenta

 

 
Joomla SEO by AceSEF