Pakiet Suite 12 już dostępny !

W skład pakietu wchodzą nowe wersje oprogramowania ArtiosCAD 12, i-cut Layout, Studio oraz Automation Engine 12.

więcej informacji...

 

Podsumowanie Dni Otwartych

Podczas tej dwudniowej imprezy naszą firmę odwiedziło ponad dwudziestu klientów zainteresowanych cyfrową produkcją Sign & Display. Oprócz przetestowania możliwości plotera UV Océ Arizona 360 GT oraz plotera tnąco-frezującego Kongsberg XL22 odwiedzający mieli okazję zaznajomić się z oprogramowaniem ArtiosCAD 12 oraz i-Cut Layout.

 

Konferencja - Innowacyjne Opakowania

Taropak

Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo w konferencji Innowacyjne Opakowania organizowanej przez Świat Druku podczas targów Taropak 2012. Podczas konferencji firma DM System zaprezentowała najnowsze oprogramowanie firmy Esko przeznaczone dla branży opakowaniowej - pakiet Suite 12 oraz ArtiosCAD Enterprise. Pełną prezentację można pobrać z poniższego linku.

Do pobrania: Prezentacja Innowacyjne Opakowania - Taropak 2012 (17 MB, pptx)

 

DM System na targach Drupa

 

Dziękujemy za odwiedzenie stoiska firmy ESKO na targach Drupa w dniach 3-16 maja 2012. Na 900 m/kw powierzchni zaprezentowane zostało najnowsze oprogramowanie (m.in. i-Cut Layout, Artios CAD, WebCenter oraz ArtiosCAD Enterprise) oraz plotery Kongsberg (m.in. najnowszy Kongsberg XN oraz automatyczny Kongsberg XP AUTO).

esko drupa

 

DM System z certyfikatem GOLD RESELLER

Miło jest nam poinformować, że po raz drugi z rzędu nasza firma jako jedyna w Europie Środk.-Wsch. otrzymała tytuł Złotego Sprzedawcy produktów firmy Esko. Jest to najwyższe wyróżnienie przyznawane corocznie najlepszym dystrybutorom tej renomowanej firmy.

esko

 

Dni Otwarte w DM SYSTEM

W dniach 24-25 października w godzinach 10.00-17.00, firma Dm System ma przyjemność zaprosić Państwa do swojej siedziby na prezentację na żywo kompletnego systemu do cyfrowej produkcji reklam POS/POD. Podczas naszych prezentacji będzie można obejrzeć i przetestować ploter UV Océ Arizona 360 GT - drukujący w technologii zmiennej kropli, ploter tnąco-frezujący marki Kongsberg XL22 oraz oprogramowanie ArtiosCAD i i-CUT Layout.

Szczegóły w zaproszeniu >>

 

Pierwszy Kongsberg XN w POLSCE!

Firma SGH Produkcja Reklamowa z Poznania to prężnie rozwijająca się firma zajmująca się szeroko pojętą produkcją reklamową. Pod koniec czerwca firma SGH powiększyła swój park maszynowy o najnowszy ploter Kongsberg XN22, najbardziej wszechstronny cyfrowy system wykończania druków dostępny na rynku. Jednocześnie to pierwszy i najnowszy tego typu ploter w Polsce.

Kongsberg XN - wyposażony jest w oprzyrządowanie dedykowane specjalnie dla poligrafii i reklamy. Potrafi wycinać, nacinać, bigować i frezować najszerszy zakres materiałów wśród ploterów dostępnych na rynku: tektury faliste (od fali E do BC), tekturę litą (pełny zakres gramatur), PCV spienione i lite, Re-board, Honeycomb, Polipropylen, guma offsetowa, poliwęglan, FoamX, plexa, dibond, płyty fleksograficzne i inne tworzywa. A można to zrobić w rekordowym czasie!

Kongsberg XN jest wyposażony w kamerę, która ma możliwość czytania paserów, dzięki czemu mamy możliwość bardzo precyzyjnego dopasowania ścieżki wycinania (frezowania, bigowania) do wydrukowanej grafiki. Można zapomnieć o niespasowaniu pomiędzy wydrukowaną grafiką i wyciętym konturem.

W skład systemu wchodzi również oprogramowanie do profesjonalnego projektowania opakowań ArtiosCAD, które w połączeniu z ploterem Kongsberg tworzy kompletny system produkcyjny pozwalający na kompleksową obsługę Klientów.

Kongsberg XN

 

Nasza firma na targach RemaDays 2012

Na tegorocznych targach RemaDays, które odbyły się w dniach 1-3 lutego w Warszawie, firma DM System zaprezentowała swoją bogatą ofertę w zakresie cyfrowej produkcji reklam POS/POD wraz z oprogramowaniem i urządzeniami do produkcji reklamowej firmy Esko. Nasze stoisko cieszyło się sporym zainteresowaniem zwiedzających, dzięki czemu nawiązaliśmy nowe kontakty handlowe z firmami z całej Polski. Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska.

 

Pierwsza polska instalacja plotera Kongsberg XP z podajnikiem arkuszy

Firmą która zdecydowała się na tak innowacyjne rozwiązanie jest gliwicka firma BOLD istniejąca i prężnie rozwijająca się od roku 1993. Zajmuje się ona wytwarzaniem artykułów służących do promocji towarów w sklepie, takich jak: półkowe systemy wystawiennicze, stojaki, ekspozytory, reklamy świetlne. Istotnym w historii firmy był także rok 2007 kiedy to rozpoczęto wdrażanie linii produkcyjnej dla odbiorców przemysłowych produkujących na skalę masową sprzed AGD i RTV. Wraz ze zwiększaniem zakresu działalności prezes firmy Roman Kacperski podjął decyzję o konieczności rozbudowy parku maszynowego o najszybszy plotery tnący na rynku firmy Esko.

Firma BOLD od kilku lat użytkowała dwa plotery Kongsberg XL do produkcji krótkoseryjnej. Rosnące potrzeby w tym zakresie skłoniły firmę do inwestycji w najnowszy model plotera Kongsberg serii XP. Pozostanie przy tej samej marce to wynik zadowalającej jakości obrabianych materiałów oraz współpracy z serwisem. Rozszerzenie najszybszego plotera Kongsberg XP o automatyczny podajnik arkuszy pozwala maksymalnie wykorzystać możliwości maszyny. Ilość przestoi związanych ze zdejmowaniem i nakładaniem arkuszy jest zmniejszona do minimum.

Po zakończeniu instalacji plotera znacznie wzrosła wydajność wycinania na ploterach. Podajnik arkuszy wyeliminował bezproduktywny czas występujący pomiędzy zakończeniem wycinania arkusza, a rozpoczęciem kolejnego .

Seria ploterów Kongsberg XP z podajnikiem przeznaczona jest dla przedsiębiorstw, które stawiają na średnionakładową produkcję materiałów POS/POD. Możliwość zamontowania frezarki oraz uniwersalne narzędzia tnące sprawiają, że Kongsberg XP staje się idealną maszyną wykańczającą w szeroko pojętej produkcji reklamowej.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 5
Joomla SEO by AceSEF
Joomla extensions by Siteground Hosting