Porównanie Zund G3 vs Kongsberg

Zachęcamy do zapoznania się z FLAAR REPORT porównującym możliwości konkurencyjnych ploterów przy cięciu ciężkich tektur jak reboard czy plaster miodu. Poniżej link do dokumentu PDF.

FLAAR REPORTS Kongsberg vs Zund G3

 

i-cut Suite

Już jest dostępne nowe oprogramowanie dla druku cyfrowego. I-cut Suite przyspieszy i ułatwi proces przygotowania pracy do druku oraz frezowania. Dodatkowo pozwala na ekspresowe wyceny skomplikowanych prac. Więcej informacji w zakładce i-cut Suite.

 

DM System - Gold Reseller produktów

Od początku bieżącego roku nasza firma może posługiwać się znakiem złotego przedstawiciela firmy Esko. Znak ten dostępny jest jedynie dla firm spełniających wysokie standardy Esko.

 

Druga w Polsce instalacja plotera Kongsberg XP 44 w firmie QLA z Krakowa.

Główny obszar działalności firmy Qla to szeroko pojęte opakowania tekturowe. Wielkogabarytowe kartony zbiorcze, pudła klapowe, pudełka fasonowe, standy, display`e z tektury falistej i litej to tylko część asortymentu firmy.
Dynamiczny rozwój firmy ma wspomóc produkcyjny ploter Kongsberg XP44 z możliwością obróbki tektur, tworzyw sztucznych oraz pianek.
Inwestycja została dofinansowana ze środków unijnych.

 

Instalacja Kongsberga XL 22 w Drukarni Ellert

Drukarnia Ellert, w Wiązownej k. Warszawy, to nowoczesna, z długoletnią tradycją i doświadczeniem drukarnia specjalizująca się w produkcji opakowań z kartonu i tektury oraz przestrzennych elementów reklamowych takich jak standy i ekspozytory.
Pod koniec kwietnia firma Ellert powiększyła swój park maszynowy o ploter Kongsberg XL 22, wyposażony w najmocniejszą z dostępnych głowic - PowerHead (siła nacisku na materiały do 500N) - która umożliwia obróbkę pełnego zakresu tektur falistych (łącznie z tekturą siedmiowarstwową) jak i litych.
Ploter wykorzystywany jest do wycinania prototypów i krótkich serii opakowań. W skład systemu wchodzi również oprogramowanie do profesjonalnego projektowania opakowań ArtiosCAD firmy EskoArtwork, które w połączeniu z ploterem Kongsberg tworzy kompletny system produkcyjny pozwalający na kompleksową obsługę klientów.

 

Kongsberg XP Auto

Nowy Kongsberg XP AUTO już dostępny w naszej ofercie! Ploter XP auto pozwala na ciągłą pracę dzięki automatycznemu podajnikowi oraz odbiornikowi materiału. Więcej informacji w zakładce Kongsberg.

 

ArtiosCAD 7.6 PL

W naszej ofercie jest dostępna najnowsza wersja oprogramowania ArtiosCAD 7.6 PL.

Z nową wersją otrzymają Państwo dodatkowo:

  • bibliotekę standów,
  • bibliotekę display`i,
  • poprawnie szybkości pracy w 3D,
  • współpraca z oprogramowaniem CapePack,
  • zmiana sposobu licencjonowania - brak klucza zabezpieczającego USB.

 

 

Pierwsza w Polsce instalacja plotera Kongsberg XP 44

Werner Kenkel to przedsiębiorstwo, które swoją działalność prowadzi od 1979 roku. Ponad trzydziestoletnie doświadczenie stawia firmę w ścisłej czołówce producentów tektury i opakowań na rynku polskim i europejskim.
Firma od wielu lat użytkowała ploter Kongsberg XL do wycinania prototypów opakowań i plotowania siatek wykrojników. Rosnące potrzeby w tym zakresie skłoniły firmę do inwestycji w najnowszy model plotera Kongsberg XP 44. Wybór był oczywisty z uwagi na niezawodność oraz najwyższą jakość pracy, jakie prezentował poprzedni ploter. Dzięki tej inwestycji zakład może wykonywać do kilkuset prototypów dziennie, co nie byłoby możliwe z wykorzystaniem innego plotera.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 5
Joomla SEO by AceSEF
Joomla extensions by Siteground Hosting